(سایت مداحی کربلایی محسن احمدی)
بانوای دلنشین کربلایی محسن احمدی دوشنبه شبـــــــها راس ساعت:21 نعمت آباد خ میرزایی جنب خیابان مینو حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع)،سامانــــــه هیئت:09381954355،سایت سیاسی مذهبی،اشعار مذهبی،اشعار مهدوی،احادیث و روایات
دانلود مداحی با صدای کربلایی محسن احمدی
آخـــرين مـطالــــــب
لـــــینک های ویـــــژه

حال نداری ثواب کنی گناه نکن!

چرا با اطلاعات ناقص حکم حاج محمود کریمی را صادر کردیم؟

چقدر سخت است که امروز شاهدیم بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی همصدا شده‌اند تا با اطلاعات غیر موثق و ناقصشان حکم صادر کنند و یکی از مداحان کشور را زمین بزنند، غافل از آنکه عزت و ذلت دست خداست.

 پایگاه مداحی / حال نداری ثواب کنی گناه نکن / چرا با اطلاعات ناقص حکم حاج محمود کریمی را صادر کردیم؟

به گزارش پایگاه مداحی ؛ با روضه‌هایش اشک ریختیم، با نوحه‌هایش سینه زدیم و دم گرفتیم، با مناجات‌هایش خیره به آسمان شدیم و «الهی العفو» گفتیم،با مولودی‌هایش نغمه سردادیم و خلاصه کلام آنکه بارها و بارها زلف دل را به صدای او گره زدیم تا خیمه ارباب. حاج محمود کریمی برای هیئتی‌ها تنها یک مداح نیست، او خالق بسیاری از خاطرات جاودانه ماست که روزها و شب‌ها زمزمه می‌کنیم.

و چقدر سخت است که امروز شاهدیم  بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی همصدا شده‌اند تا با اطلاعات غیر موثق و ناقصشان حکم صادر کنند و یکی از مداحان کشور را زمین بزنند، غافل از آنکه عزت و ذلت دست خداست.

پس از حرف و حدیث‌هایی که در این چند روز اخیر به وجود آمد، لازم است به چند نکته نیز توجه شود.

1-حقیقتا چرا ما اینقدر علاقه به قضاوت داریم و حتی قبل از آنکه از جزئیات یک ماجرا که در قضاوت بسیار موثر است خبردار شویم، حکم می‌دهیم؟ حرف‌هایی که تا کنون از جزئیات ماجرای درگیری حاج محمود کریمی منتشر شده، هیچ کدام ابزار قضاوتی عادلانه را به مخاطب نمی‌دهد. در چنین شرایطی قضاوت کردن منطقی است؟ صرف اتکا به شنیده‌هایی که ممکن است تایید یا تکذیب شود، نمی‌توان کسی را محکوم کرد و این از مسلمات عقلی است.

2- در چند روز اخیر شاهد بودیم که برخی رسانه‌ها بی‌محابا به این موضوع ورود کردند و حتی کار را به انتشار اهانت‌هایی زننده به یکی از مداحان کشور رساندند. جالب است که برخی سایت‌هایی که اساسا رویکردهایی اختصاصی داشتند، حوزه تخصصی خود را رها کردند و با همان اطلاعات ناقصی که ذکر شد، به تخریب محمود کریمی پرداختند. مثلا سایتی که رویکرد اصلی‌اش سینماست، با انتشار مطالب و تصاویر خاص، در اقدامی عجیب به این موضوع پرداخت و فضا را برای انتشار نظرات موهن باز گذاشت. البته از رسانه های بیگانه توقعی نیست.

3- این نوشته قرار نیست حاج محمود کریمی را تبرئه کند، چرا که ما معتقدیم قضاوت دشوارترین کار دنیاست و چه بهتر که انسان خود را درگیر آن نکند، از سوی دیگر می‌‌گوییم هیچ کس در کشور مصونیت قضایی ندارد و حتی اگر مداحی دچار لغزش شد، باید پاسخگو باشد، ولی مشکل اینجاست که در ماجرای اخیر- تا کنون- هیچ حرف مستندی از دادگاه صالحه اعلام نشده تا مبنای قضاوت دیگران قرار بگیرد. از سوی دیگر، چه کسی می‌تواند بگوید تا کنون خطا نکرده، خب احتمال دارد یک مداح نیز  دچار خطا بشود، چه اتفاقی رخ داده که گروهی اینقدر با بغض منتظرند تا بهانه‌ای پیدا کنند و زمین و آسمان را به هم بدوزند و هر چه دلشان خواست را نثار فردی کنند که شناسنامه‌اش نوکری سیدالشهداست. چرا نمی‌توانند محبوبیت فردی را ببینند که امروز مجالسش لبریز از جوانانی است که برای عرض ارادت به مولایشان، حاضرند در سرما و گرما روی سنگ‌ فرش خیابان بنشینند؟ اصلا به این موضوع اندیشیده‌اند که تخریب «بی‌مبنا»ی فردی که محور یکی از بزرگترین مجالس اهل‌بیت است، دست کم باعث تضعیف همان مجلس و در نتیجه کمرنگ شدن حضور جوانان می‌شود؟

درخواست  بزرگی است اگر از قاضیان عجول این داستان بخواهیم، دست کم چند روز دندان بر جگر بگذارند تا اطلاعاتشان کامل‌تر شود؟ فراموش نکنیم که تا کنون چهره‌های بسیاری فدای این قضاوت‌های شتابزده و عجولانه ما شده‌اند.

عقیق

نظر یادت نره همسنگر عزیز ░▒(پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی)▒░
مـــــوضوعات مـــــرتبط:
حاج محمود کریمی، اخبــــــــــــــار، اخبار سیاسی، اخبار ایران و جهان، اخبار جهان اسلام، اخبار مذهبی، آخرین اخبار سایت، مــــطالب سیاســـــــی، مداحان، ،
بــــــــــرچـــسب‌هــا: پایگاه مداحی , حاج محمود کریمی , محمود کریمی , مداح مشهور , قضاوت , هیئتی‌ها , حرف و حدیث‌ , مداح , اطلاعات غیر موثق , حال نداری ثواب کنی گناه نکن! , اطلاعات ناقص , قضاوت‌های شتابزده و عجولانه , قضاوت دشوارترین کار دنیاست , قضاوت کردن منطقی , خیمه ارباب , حاج محمود , کریمی , مداح اهل بیت , تیر اندازی مداح اهل بیت , مداح اهل بیت(ع) حاج محمود کریمی ,
ادامـــــــــــــــــــه مـطلـبـــــــــــــــــــــــــ

[ 16 / 10 / 1392 ] [ 16:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]

در صورت پذیرش روحانی مناظره برگزار میشود

شجاعی کیاسری درخصوص نامه احمدی نژاد برای مناظره با رییس جمهور گفت: در صورتی که رییس جمهور مناظره را بپذیرد به احمدی نژاد از سوی صدا و سیما اجازه داده می شود.

پایگاه مداحی کربلایی / سید رمضان شجاعی کیاسری /در صورت پذیرش روحانی مناظره برگزار میشود

به گزارش نکات پرس به نقل از 598، سید رمضان شجاعی کیاسری، عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما در رابطه با نامه احمدی نژاد که خواستار برگزاری مناظره با رییس جمهور شده است به شبستان گفت: صدا و سیما نمی تواند چنین وقتی را به آقای احمدی نژاد بدهد مگر رییس جمهور بپذیرند و آن وقت است که صدا و سیما می تواند با بررسی ها این حق بحث و مناظره را به دو طرف بدهد.

 
براساس این گزارش نامه احمدی نژاد در واکنش به سخنان رییس جمهور در مورد دولت دهم و همچنین گزارش عملکرد 100 روزه رییس جمهور مطرح شده است.

نظر یادت نره همسنگر عزیز ░▒(پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی)▒░
مـــــوضوعات مـــــرتبط:
اخبــــــــــــــار، اخبار سیاسی، اخبار ایران و جهان، آخرین اخبار سایت، مــــطالب سیاســـــــی، دکتر احمدی نژاد، ،
بــــــــــرچـــسب‌هــا: مناظره , محمود احمدی‌نژاد , روحانی , نامه , مناظره‌ای صریح و روشنگر , جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی , رئیس‌محترم جمهوری اسلامی ایران , دولت‌های نهم و دهم , تقاضاهای بی شمار گروه‌های مختلف مردم , حفظ وحدت و همدلی , فضایی کاملاً دوستانه و صمیمی , انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری , دعوت به مناظره , نیروهای مخلص , خادم ملت ایران محمود احمدی‌نژاد , لینک عکس نامه ,سید رمضان شجاعی کیاسری , صدا و سیما , نامه احمدی نژاد , رییس جمهور ,
ادامـــــــــــــــــــه مـطلـبـــــــــــــــــــــــــ

[ 12 / 9 / 1392 ] [ 15:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]

احمدی‌نژاد روحانی را به مناظره فراخواند

محمود احمدی‌نژاد در نامه‌ای به حسن روحانی، از وی برای شرکت در مناظره‌ای صریح و روشنگر دعوت کرد.

پایگاه مداحی کربلایی / احمدی‌نژاد روحانی را به مناظره فراخواند

به گزارش پایگاه مداحی به نقل از نکات پرس متن این نامه بدین شرح زیر میباشد:

جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی

رئیس‌محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

با آرزوی موفقیت برای جنابعالی و خدمتگزاران دلسوز در سراسر کشور، با آنکه اینجانب - حتی پس از شنیدن گزارش چند روز گذشته شما که بر "پایه" "انتساب عناوین غیرمنصفانه و بی‌پایه" به دولت‌های نهم و دهم شکل گرفته بود- به اقتضای مصالح کشور، بنا بر سکوت داشته و دارم، لکن به احترام تقاضاهای بی شمار گروه‌های مختلف مردم و از جمله صاحب‌نظران سیاسی و اقتصادی‌، لازم دیدم که از جنابعالی دعوت  نمایم تا در فضایی کاملاً دوستانه و صمیمی، در مناظره‌ای صریح، اصولی و روشنگر در منظر افکار عمومی، ابهامات و حقایق ناب را آنطور که هست، مورد تصدیق و تاکید قرار دهیم تا از فرصت برداشتن گام‌های بلند و استوار در مسیر روبه جلوی کشور دریغ نشود.

اینجانب با تاکید مجدد بر لزوم تحکیم‌ دوستی‌ها و حفظ وحدت و همدلی به ویژه در شرایط کنونی، این روشنگری را از جهت پاسداشت تلاش‌های گسترده، صادقانه و کم‌نظیر همکاران و کارکنان دولت در سراسر کشور و نیز قشر وسیعی از فعالان عرصه خدمت در بخش خصوصی، وظیفه خود می‌دانم، چرا که بار مسئولیت پیشرفت آتی ایران عزیز عمدتا و همچنان بر دوش این عزیزان خواهد بود. بدیهی است که جفا بر این خیل عظیم می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را متوجه کشور نماید. 

خدا را شاهد می‌گیرم که این دعوت نه بر اساس یک حس شخصی، بلکه بر مبنای احساس تکلیف دینی و ملی صورت می‌گیرد. وگرنه اینجانب و همکارانم در طول 8 سال مسئولیت خود، زمانی که در عین تحمل بار سنگین خدمات کم‌سابقه در جای‌جای میهن اسلامی به موازات دشمنی‌های بیگانگان، حجم کم‌نظیر ناملایمات و بی‌مهری‌های برخی در داخل را به عشق ملت بزرگ ایران به جان پذیرفتیم، امتحان خود را به نیکی پس داده‌ایم. 

همچنین در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری در شرایطی که دولت دهم در فقدان نماینده‌ای از خود در رقابت‌ انتخاباتی و ما لا پاسخگویی- آماج حجم سنگین و گسترده‌ای از اتهامات و انتقادات ناروا بود- به خوبی و شایستگی به وظیفه شرعی و قانونی خود در صاینت از آرا مردم عمل کرد و با برگزاری انتخاباتی قانونی و سالم، ظرفیت بالای خود را به ظهور رساند. علاوه بر ضرورت حمایت و دفاع از تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای مخلص و سخت‌کوش کشور در همه حوزه‌ها و قوه‌ها، چیزی که موجب مزید نگرانی شده این است که نادیده انگاشتن ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و داشتن برآوردهای ناصحیح و آمارهای نادرست از وضعیت کشور چه بسا به تصمیم‌سازی‌های ناصواب در عرصه سیاسی و اقتصادی داخلی و بین‌المللی و تضعیف امید و نشاط ملی بینجامد.

از این رو با تاکید مجدد بر این دعوت به عنوان قطره‌ای از اقیانوس ملت ایران، آمادگی دارم که همه توان و تجربه خود را برای تسهیل و پیشبرد امور در خدمت دولت قرار دهم. لینک عکس نامه

خادم ملت ایران محمود احمدی‌نژاد

نظر یادت نره همسنگر عزیز ░▒(پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی)▒░
مـــــوضوعات مـــــرتبط:
اخبــــــــــــــار، اخبار سیاسی، اخبار ایران و جهان، اخبا علمی، اخبار جهان اسلام، اخبار مذهبی، آخرین اخبار سایت، مــــطالب سیاســـــــی، دکتر احمدی نژاد، ،
بــــــــــرچـــسب‌هــا: مناظره , محمود احمدی‌نژاد , روحانی , نامه , مناظره‌ای صریح و روشنگر , جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی , رئیس‌محترم جمهوری اسلامی ایران , دولت‌های نهم و دهم , تقاضاهای بی شمار گروه‌های مختلف مردم , حفظ وحدت و همدلی , فضایی کاملاً دوستانه و صمیمی , انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری , دعوت به مناظره , نیروهای مخلص , خادم ملت ایران محمود احمدی‌نژاد , لینک عکس نامه ,
ادامـــــــــــــــــــه مـطلـبـــــــــــــــــــــــــ

[ 12 / 9 / 1392 ] [ 22:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]
[ 9 / 9 / 1392 ] [ 10:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]
آقای احمدی‌نژاد به شخصیتی جهانی تبدیل شده است

فرمانده لشکرهای استشهادی: تاریخ درباره احمدی‌نژاد قضاوت خواهد کرد

پایگاه مداحی / محمدرضا جعفری فرمانده لشکرهای استشهادی امروز در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس حضور پیدا کرده  و خدمات دکتر احمدی نژاد را در طول تاریخ ایران بی سابقه خوانده  است و فراخواندن ایشان را در دادگاه ظلم بزرگی به انقلاب و ملت ایران دانستند و حرکتی دشمن شاد کن تعبیر کرده و گفته اند:اقای احمدی نژاد به شخصیتی جهانی تبدیل شد و اینگونه حرکتها تنگ نظری های مغرضان نفوذی است.

 

پایگاه مداحی

ایشان دیپلماسی موفق کنونی را حاصل قاطعیت و مقاومت دکتر احمدی نژاد در طی هشت سال دفاع سیاسی و حماسه انقلابی دولت ایشان دانستند و افزودند : تمامی شواهد موجود حاکی از آن است که دولت ایشان در خدمت‌رسانی به مردم و عمران و آبادانی کشور نه فقط نقش برجسته‌تری از همه دولت‌های پیشین داشته است، بلکه خدمات دولت‌های نهم و دهم در طول تاریخ دولت‌ها، از مشروطه تاکنون بی‌نظیر بوده است و تاریخ در آینده قضاوت خواهد کرد که خدمات برجسته ایشان ماندگار است ، احمدی نژاد غرب را به زانو در آورد و حاصل کار ایشان را در مذاکرات اخیر دیدیم پاستور دیگر به خود چنین رئیس‌جمهور مردمی، تلاشگر و انقلابی را نخواهد دید مگر خود ایشان وی افزود : مکتب احمدی‌نژاد تا همیشه باقی خواهد ماند و به ویژه در فضای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه نقش ایفا خواهند نمود. قطعاً یکی از نکات برجسته رفتاری احمدی‌نژاد مردمی بودن وی، حضور در میان بدنه مردم، به ویژه طبقه متوسط و ضعیف جامعه است. رفتاری که کاملاً منطبق بر آموزه‌های دینی و انقلابی ماست. نکات پرس

نظر یادت نره همسنگر عزیز ░▒(پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی)▒░
مـــــوضوعات مـــــرتبط:
اخبــــــــــــــار، اخبار سیاسی، اخبار ایران و جهان، اخبا علمی، اخبار جهان اسلام، اخبار مذهبی، آخرین اخبار سایت، مــــطالب سیاســـــــی، ،
بــــــــــرچـــسب‌هــا: پایگاه مداحی , فرمانده لشکرهای استشهادی , محمدرضا جعفری , کمیسیون اصل ۹۰ مجلس , قاطعیت و مقاومت , شخصیتی جهانی , دکتر احمدی نژاد , طول تاریخ ایران , خدمات دکتر احمدی نژاد , نکات برجسته رفتاری احمدی‌نژاد , مردمی بودن وی , دفاع سیاسی و حماسه انقلابی ,
ادامـــــــــــــــــــه مـطلـبـــــــــــــــــــــــــ

[ 6 / 9 / 1392 ] [ 18:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]

سوال پدر شهید هسته ای از رئیس جمهور

چرا روحانی همکاران پسرم را از کار برکنار کرد؟

از آقای رئیس جمهور می پرسم چرا باید کسانی که با مصطفی احمدی روشن زحمت کشیدند و جریان هسته ای را به این مرحله رساندند باید این طور برخورد شود و با اینکه به شغل خود عشق می ورزیدند از کار برکنار شوند؟

به گزارش پایگاه مداحی .حاج رحیم احمدی روشن .آقای روحانی .پدر دانشمند هسته ای کشور .مذاکرات ایران با ۵+۱.جریان هسته ای .رئیس جمهور .پدر شهید احمدی روشن .رژیم صهیونیستی و امریکا .تیم مذاکره کننده .ترور شهدای ما .خانواده شهید احمدی روشن .احمدی روشن .مگر دولت شما "دولت اعتدال" نیست؟! .خون شهدا .خانواده شهدا .جمهوری اسلامی ایران .مذاکرات .مراســم هیئت مکتب العباس(ع) تـهران بانوای دلنشین کربلایی محسن احمدی دوشنبه شبها , راس ساعت:21 نعمت آباد , خ میرزایی, جنب خیابان مینو حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) سامانه هیئت:09381954355 , اخبار , اخبار سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار ایران , اخبار جهان , اخبار علمی , اخبار فرهنگی , خبر , خبر سیاسی , خبر علمی , خبر فرهنگی , سایت هیئت ها , سایت مداحان , سایت هیئت ها , سایت مداحان , پایگاه مداحی , سایت نوحه , سایت مذهبی , آدرس هیئت های مذهبی , مداحی , دانلود نوحه , روضه , پایگاه مداحان , مداحان ایران , نوحه های زیبا , پایگاه هیئتی ها , پاتوق بچه هیئتی ها , پایگاه مداحی , سایت هیئت , دانلود مداحی , اس ام اس مذهبی , دوبیتی های مهدوی , وبلاگ مذهبی , حامیان ولایت , آدرس هیئت مکتب العباس(ع) تهران , پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی

لطفا به ادامه مطلب بروید... (پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی)
مـــــوضوعات مـــــرتبط: اخبــــــــــــــار، اخبار سیاسی، اخبار ایران و جهان، اخبا علمی، اخبار جهان اسلام، اخبار مذهبی، آخرین اخبار سایت، مــــطالب سیاســـــــی، ،
بــــــــــرچـــسب‌هــا: به گزارش پایگاه مداحی , حاج رحیم احمدی روشن , آقای روحانی , پدر دانشمند هسته ای کشور , مذاکرات ایران با ۵+۱, جریان هسته ای , رئیس جمهور , پدر شهید احمدی روشن , رژیم صهیونیستی و امریکا , تیم مذاکره کننده , ترور شهدای ما , خانواده شهید احمدی روشن , احمدی روشن , مگر دولت شما "دولت اعتدال" نیست؟! , خون شهدا , خانواده شهدا , جمهوری اسلامی ایران , مذاکرات , مراســم هیئت مکتب العباس(ع) تـهران بانوای دلنشین کربلایی محسن احمدی دوشنبه شبها , راس ساعت:21 نعمت آباد , خ میرزایی, جنب خیابان مینو حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) سامانه هیئت:09381954355 , اخبار , اخبار سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار ایران , اخبار جهان , اخبار علمی , اخبار فرهنگی , خبر , خبر سیاسی , خبر علمی , خبر فرهنگی , سایت هیئت ها , سایت مداحان , سایت هیئت ها , سایت مداحان , پایگاه مداحی , سایت نوحه , سایت مذهبی , آدرس هیئت های مذهبی , مداحی , دانلود نوحه , روضه , پایگاه مداحان , مداحان ایران , نوحه های زیبا , پایگاه هیئتی ها , پاتوق بچه هیئتی ها , پایگاه مداحی , سایت هیئت , دانلود مداحی , اس ام اس مذهبی , دوبیتی های مهدوی , وبلاگ مذهبی , حامیان ولایت , آدرس هیئت مکتب العباس(ع) تهران , پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی ,
ادامـــــــــــــــــــه مـطلـبـــــــــــــــــــــــــ

[ 5 / 9 / 1392 ] [ 17:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]

شکایت خود از سیاسیون را بنویسید تا به قوه قضائیه تحویل داده شود

پایگاه خبری تحلیلی همت نیوز اقدام به جمع آوری شکایات مردمی از سیاسیون و مسئولین سابق و فعلی کشور نموده تا پس از گردآوری این شکایات و تنظیم شکوائیه های حقوقی این دعاوی را به قوه محترم قضائیه تقدیم کند تا همچون پرونده شکایت از احمدی نژاد، با سرعت و دقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

جمع آوری شکایات مردمی .قوه قضائیه .سیاسیون و مسئولین .پرونده شکایت از احمدی نژاد .سرعت و دقت .تنظیم شکوائیه .محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان .شاکی خصوصی .دادگاه .تحویل شکوائیه .شاکیان .قوه محترم قضائیه .پرونده شکایت از احمدی نژاد .شاکیان این دعاوی .جسارت و چابکی قوه قضائیه

در خبرها آمده بود که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان با شکایت 9 شاکی خصوصی که برخی از آنها شکایت هایی بسیار جزئی نظیر شکایت یک شهروند کاشانی از احمدی نژاد بدلیل اعلام اینکه برای تبدیل یک بخش به شهرستان باید افزایش جمعیت داشته باشد بوده اند، به دادگاه احضار شده و روز پنجم آذر مورد محاکمه قرار خواهد گرفت.

جسارت و چابکی قوه قضائیه در پیگیری شکایات مردمی از رئیس جمهور سابق کشور بارقه امیدی را در رسیدگی شکایات مردمی از سایر مسئولین سابق و فعلی ایجاد کرده است که به همین منظور، پایگاه خبری تحلیلی همت نیوز اقدام به جمع آوری شکایات مردمی از سیاسیون و مسئولین سابق و فعلی کشور نموده تا پس از گردآوری این شکایات و تنظیم شکوائیه های حقوقی توسط حقوقدانان و دانشجویان رشته های حقوقی به نمایندگی از شاکیان این دعاوی را به قوه محترم قضائیه تقدیم کند تا همچون پرونده شکایت از احمدی نژاد، به سرعت و دقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

بدین منظور مخاطبان عزیز می توانند شکایات خود از مسئولین و سیاسیون را همراه با شرح دقیق شکایت، شماره تلفن و مشخصات خود به آدرس ایمیل info@hemmatnews.ir و یا با استفاده از فرم زیر برای ما ارسال نمایند.

پس از تنظیم شکوائیه رسمی و حقوقی توسط همکاران و دانشجویان حقوق، برای هماهنگی بیشتر و تحویل شکوائیه به دادگاه، با شاکیان تماس گرفته شده و هماهنگی های بعدی انجام خواهد شد.همت نیوز

نظر یادت نره همسنگر عزیز ░▒(پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی)▒░
مـــــوضوعات مـــــرتبط:
اخبــــــــــــــار، اخبار سیاسی، اخبار ایران و جهان، اخبار جهان اسلام، اخبار مذهبی، آخرین اخبار سایت، مــــطالب سیاســـــــی، ،
بــــــــــرچـــسب‌هــا: جمع آوری شکایات مردمی , قوه قضائیه , سیاسیون و مسئولین , پرونده شکایت از احمدی نژاد , سرعت و دقت , تنظیم شکوائیه , محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان , شاکی خصوصی , دادگاه , تحویل شکوائیه , شاکیان , قوه محترم قضائیه , پرونده شکایت از احمدی نژاد , شاکیان این دعاوی , جسارت و چابکی قوه قضائیه ,
ادامـــــــــــــــــــه مـطلـبـــــــــــــــــــــــــ

[ 5 / 9 / 1392 ] [ 15:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]

حامی مستضعفين سه‌شنبه در دادگاه

دکتر احمدی نژاد .دادگاه .محاکمه .رئیس جمهور .5 آذر .دادگاه احمدی نژاد .دکتر محمود احمدی نژاد .پوستر .بنر احمدی نژاد .مرد عدالتخواه .حامی مستضعفين .حامیان احمدی‌نژاد .مراســم هیئت مکتب العباس(ع) تـهران بانوای دلنشین کربلایی محسن احمدی دوشنبه شبها , راس ساعت:21 نعمت آباد , خ میرزایی, جنب خیابان مینو حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) سامانه هیئت:09381954355 , اخبار , اخبار سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار ایران , اخبار جهان , اخبار علمی , اخبار فرهنگی , خبر , خبر سیاسی , خبر علمی , خبر فرهنگی , سایت هیئت ها , سایت مداحان , سایت هیئت ها , سایت مداحان , پایگاه مداحی , سایت نوحه , سایت مذهبی , آدرس هیئت های مذهبی , مداحی , دانلود نوحه , روضه , پایگاه مداحان , مداحان ایران , نوحه های زیبا , پایگاه هیئتی ها , پاتوق بچه هیئتی ها , پایگاه مداحی , سایت هیئت , دانلود مداحی , اس ام اس مذهبی , دوبیتی های مهدوی , وبلاگ مذهبی , حامیان ولایت , آدرس هیئت مکتب العباس(ع) تهران , پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی

نظر یادت نره همسنگر عزیز ░▒(پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی)▒░


مـــــوضوعات مـــــرتبط: عــــــــــــکــس، اخبــــــــــــــار، اخبار سیاسی، اخبار ایران و جهان، آخرین اخبار سایت، مــــطالب سیاســـــــی، طنزهای سیاسی، عکس های سیاسی، ،
بــــــــــرچـــسب‌هــا: دکتر احمدی نژاد , دادگاه , محاکمه , رئیس جمهور , 5 آذر , دادگاه احمدی نژاد , دکتر محمود احمدی نژاد , پوستر , بنر احمدی نژاد , مرد عدالتخواه , حامی مستضعفين , حامیان احمدی‌نژاد , مراســم هیئت مکتب العباس(ع) تـهران بانوای دلنشین کربلایی محسن احمدی دوشنبه شبها , راس ساعت:21 نعمت آباد , خ میرزایی, جنب خیابان مینو حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) سامانه هیئت:09381954355 , اخبار , اخبار سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار ایران , اخبار جهان , اخبار علمی , اخبار فرهنگی , خبر , خبر سیاسی , خبر علمی , خبر فرهنگی , سایت هیئت ها , سایت مداحان , سایت هیئت ها , سایت مداحان , پایگاه مداحی , سایت نوحه , سایت مذهبی , آدرس هیئت های مذهبی , مداحی , دانلود نوحه , روضه , پایگاه مداحان , مداحان ایران , نوحه های زیبا , پایگاه هیئتی ها , پاتوق بچه هیئتی ها , پایگاه مداحی , سایت هیئت , دانلود مداحی , اس ام اس مذهبی , دوبیتی های مهدوی , وبلاگ مذهبی , حامیان ولایت , آدرس هیئت مکتب العباس(ع) تهران , پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی ,
ادامـــــــــــــــــــه مـطلـبـــــــــــــــــــــــــ
[ 4 / 9 / 1392 ] [ 15:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]

 بسیج تندیس پایداری

بسیج لشگر مخلص خداست كه دفتر تشكیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده اند. امام خمینی(ره)

هفته بسیج .بسیجی .انقلاب اسلامی .حضرت امام (ره) .دفاع . ارزش های فرهنگی .بسیج شجره طیبه .شهادت و رشادت .نظام اسلامی .ملت مسلمان .اصول و آرمان های انقلابی .مراســم هیئت مکتب العباس(ع) تـهران بانوای دلنشین کربلایی محسن احمدی دوشنبه شبها , راس ساعت:21 نعمت آباد , خ میرزایی, جنب خیابان مینو حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) سامانه هیئت:09381954355 , اخبار , اخبار سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار ایران , اخبار جهان , اخبار علمی , اخبار فرهنگی , خبر , خبر سیاسی , خبر علمی , خبر فرهنگی , سایت هیئت ها , سایت مداحان , سایت هیئت ها , سایت مداحان , پایگاه مداحی , سایت نوحه , سایت مذهبی , آدرس هیئت های مذهبی , مداحی , دانلود نوحه , روضه , پایگاه مداحان , مداحان ایران , نوحه های زیبا , پایگاه هیئتی ها , پاتوق بچه هیئتی ها , پایگاه مداحی , سایت هیئت , دانلود مداحی , اس ام اس مذهبی , دوبیتی های مهدوی , وبلاگ مذهبی , حامیان ولایت , آدرس هیئت مکتب العباس(ع) تهران , پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی

شادی روح شهدا و امام شهدا صلوات


مـــــوضوعات مـــــرتبط: عــــــــــــکــس، عکس مذهبی، اخبار سیاسی، اخبار ایران و جهان، اخبا علمی، اخبار جهان اسلام، اخبار مذهبی، آخرین اخبار سایت، مــــطالب سیاســـــــی، ،
بــــــــــرچـــسب‌هــا: هفته بسیج , بسیجی , انقلاب اسلامی , حضرت امام (ره) , دفاع , ارزش های فرهنگی , بسیج شجره طیبه , شهادت و رشادت , نظام اسلامی , ملت مسلمان , اصول و آرمان های انقلابی , مراســم هیئت مکتب العباس(ع) تـهران بانوای دلنشین کربلایی محسن احمدی دوشنبه شبها , راس ساعت:21 نعمت آباد , خ میرزایی, جنب خیابان مینو حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) سامانه هیئت:09381954355 , اخبار , اخبار سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار ایران , اخبار جهان , اخبار علمی , اخبار فرهنگی , خبر , خبر سیاسی , خبر علمی , خبر فرهنگی , سایت هیئت ها , سایت مداحان , سایت هیئت ها , سایت مداحان , پایگاه مداحی , سایت نوحه , سایت مذهبی , آدرس هیئت های مذهبی , مداحی , دانلود نوحه , روضه , پایگاه مداحان , مداحان ایران , نوحه های زیبا , پایگاه هیئتی ها , پاتوق بچه هیئتی ها , پایگاه مداحی , سایت هیئت , دانلود مداحی , اس ام اس مذهبی , دوبیتی های مهدوی , وبلاگ مذهبی , حامیان ولایت , آدرس هیئت مکتب العباس(ع) تهران , پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی ,
ادامـــــــــــــــــــه مـطلـبـــــــــــــــــــــــــ
[ 5 / 9 / 1392 ] [ 13:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]

در بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران عنوان شد: گرایشات سیاسی و وابستگی های خانوادگی در برگزاری دادگاه متهمین تا چه حد تاثیرگذار است؟!


به راستی به کدام دلیل می توان برگزاری دادگاه رییس جمهور سابق کشورمان را ارجح و مهمتر ازبرگزاری دادگاه بسیاری از متهمین اقتصادی، سیاسی و فتنه گر دانست؟

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران .جلسه محاكمه رئيس جمهور سابق .5 آذر .قوه قضائيه .فتنه آمریکایی، اسراییلی 88 .محاکمه متهمین .برگزاری دادگاه .عدالت عمومی .فرار آقازاده .محاکمه قاطعانه سران خاین فتنه 88 .شکایات .سخنگوی قوه قضاییه .آقای دکتر احمدی نژاد

بقیه در ادامه مطلب...(پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی)
مـــــوضوعات مـــــرتبط: اخبــــــــــــــار، اخبار سیاسی، اخبار ایران و جهان، اخبا علمی، اخبار جهان اسلام، اخبار مذهبی، آخرین اخبار سایت، مــــطالب سیاســـــــی، ،
بــــــــــرچـــسب‌هــا: جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران , جلسه محاكمه رئيس جمهور سابق , 5 آذر , قوه قضائيه , فتنه آمریکایی، اسراییلی 88 , محاکمه متهمین , برگزاری دادگاه , عدالت عمومی , فرار آقازاده , محاکمه قاطعانه سران خاین فتنه 88 , شکایات , سخنگوی قوه قضاییه , آقای دکتر احمدی نژاد ,
ادامـــــــــــــــــــه مـطلـبـــــــــــــــــــــــــ

[ 4 / 9 / 1392 ] [ 16:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]
[ 3 / 9 / 1392 ] [ 14:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]

در 100روز اخیر گرانی بیشتر شده

سلیمانی گفت: در ماه‌های اخیر بی‌تدبیری‌هایی صورت گرفت به عنوان مثال آقای سیف رئیس کل بانک مرکزی 3 هزار تومان را قیمت مناسب و منطقی برای نرخ ریالی ارز دانست و همین موضوع باعث یک سری بهم‌ریختگی‌هایی در اوضاع اقتصادی شد.

محمد سلیمانی .منطقی دانستن نرخ 3 هزار تومانی ارز بی‌تدبیری بود .مسئولین توقعاتشان از مردم را در کنار برآوردن خواسته‌‌های آنان مطرح کنند .افکار عمومی مردم جهان نسبت به ایران بهبود یافته است .عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی .عملکرد 100 روزه دولت روحانی .گرانی‌ها افزایش یافته .مشکلات معیشتی به قوت خود باقی است .افزایش قیمت‌ها در کالاهای اساسی .بی‌تدبیری‌ها .بهم‌ریختگی‌ها .اوضاع اقتصادی .مسئولین وزارت نیرو .مسئولین وزارت نیرو با زبان تهدید با مردم صحبت کردند .عملکرد دولت .بهم‌ریختگی‌ .کاهش نیافتن قیمت خودرو .ثبات و آرامش .هنوز در جهت دیپلماسی خارجی به نتیجه نرسیده‌ایم .تحول و اتفاق .دولت روحانی

بقیه در ادامه مطلب...(پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی)
مـــــوضوعات مـــــرتبط: اخبــــــــــــــار، اخبار سیاسی، اخبار ایران و جهان، آخرین اخبار سایت، مــــطالب سیاســـــــی، ،
بــــــــــرچـــسب‌هــا: محمد سلیمانی , منطقی دانستن نرخ 3 هزار تومانی ارز بی‌تدبیری بود , مسئولین توقعاتشان از مردم را در کنار برآوردن خواسته‌‌های آنان مطرح کنند , افکار عمومی مردم جهان نسبت به ایران بهبود یافته است , عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی , عملکرد 100 روزه دولت روحانی , گرانی‌ها افزایش یافته , مشکلات معیشتی به قوت خود باقی است , افزایش قیمت‌ها در کالاهای اساسی , بی‌تدبیری‌ها , بهم‌ریختگی‌ها , اوضاع اقتصادی , مسئولین وزارت نیرو , مسئولین وزارت نیرو با زبان تهدید با مردم صحبت کردند , عملکرد دولت , بهم‌ریختگی‌ , کاهش نیافتن قیمت خودرو , ثبات و آرامش , هنوز در جهت دیپلماسی خارجی به نتیجه نرسیده‌ایم , تحول و اتفاق , دولت روحانی ,
ادامـــــــــــــــــــه مـطلـبـــــــــــــــــــــــــ

[ 1 / 9 / 1392 ] [ 15:0 ] [ سید مهدی رضوی ] [ ]
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16 صفحه بعد
░▒ نظر یادت نره همسنگر گرامی، برای بهتر شدن سایت لطفا اینجا کلیک نمائید heiat110.lxb.ir ▒░
پایگــاه مداحـــــــــــی

بــــــسـم الله الـــــــرحــمن الـــــــرحــیـم شما جوانید قدر لحظات جوانی را بدانید هــرگز جـز بـرای رضـای خـدا کاری نکنید. {حــــــضـرت آیــت آلله امــام خـامنـــه ای} تـا کــــــــور شـود هــر آنکـــه نـتواند دیـــد بین مـــن و رهبــــــر عزیزم عهــدی سـت ســید عــــــــلی حســــینی خـامنـــه ای فـــــرمانده ی ارشد سـپاه مهـــدی سـت شــادی دل حـضــرت زهــرا(س) صـــلوات نــویسنده: ســـــیـد مـهــــدی رضـــوی
مـوضوعــــــــــات وب
امـــــــکانات وب

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 123
بازدید دیروز : 1038
بازدید هفته : 1616
بازدید ماه : 34139
بازدید کل : 8661028
تعداد مطالب : 1396
تعداد نظرات : 1496
تعداد آنلاین : 2

๑۩๑(پایگاه مداحی کربلایی محسن احمدی)๑۩๑
๑۩๑ كــــــــد لـوگوی مــا ๑۩๑در ايـــن وب
در كـــل اينترنت